> Főoldal | Karrier

Karrier

Aktuárius munkatárs

pozícióba keressük új kollégánkat

Mit kínálunk?

  •  Innovatív, gyorsan fejlődő, stabil vállalati háttér,

  • Folyamatos szakmai fejlődés, nálunk profiktól tanulhatsz,

  • Változatos, kihívásokkal teli munka,

  • Támogató szakmai közeg, igazi csapatmunka,

  • Versenyképes, több elemű juttatási csomag, egyéni teljesítményed jól látható módon járul hozzá a céges eredményekhez.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Eredmény előrejelzések, eredmény elemzések és vezetői döntéstámogató anyagok készítése,

  • Szolvencia II-es számításokban és adatszolgáltatásokban való részvétel,

  • Kárstatisztikai adatok gyűjtése és elemzése,

  • Az új biztosítási standard (IFRS 17) bevezetésével kapcsolatos feladatokban történő részvétel,

  • Aktuáriusi pénzáram és eredmény előrejelző modellek készítése, fejlesztése és karbantartása,

  • Termék profitabilitási vizsgálatok, termékillusztrációk, TKM, PRIIPs számítások készítése,

  • Életbiztosítási díjkalkulációs feladatokan való részvétel,

  • Terméktervek, szabályzatok készítése,

  • A szerződés nyilvántartó rendszerek fejlesztésének támogatása, adatminőség ellenőrzése, rendszer lekérdezések, riportok készítése.

Milyen pályázókat várunk?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,

  • Releváns szakmai tapasztalat,

  • Strukturált, analitikus gondolkodás,

  • Jó problémamegoldó képesség, új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság,

  • Precíz, önálló munkavégzés,

  • Rendszerben való gondolkodás,

  • Emelt szintű Excel tudás,

  • Életbiztosítások modellezése és programozás iránti érdeklődés,

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,

  • Előnyt jelent: VBA, SQL, aktuáriusi modellező szoftver ismeret, számviteli ismeret, releváns Szolvencia II tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát küldje el nekünk az alábbi űrlap segítségével.

Az állásra ezen űrlap kitöltésével jelentkezhet!

Új dokumentum feltöltése