> Főoldal | Karrier

Karrier

Aktuárius munkatárs

pozícióba keressük új kollégánkat

Mit kínálunk?

  Gyorsan fejlődő, stabil vállalati háttér, családias munkahelyi légkör

  Folyamatos szakmai fejlődési és tanulási lehetőség

  Változatos és felelősségteljes feladatok, profi kollégák

  Versenyképes, több elemű juttatási csomag

Milyen feladatok várnak az új kollégáinkra?

  Havi, negyedéves, éves zárásokhoz kapcsolódó aktuáriusi feladatok ellátása

  Felügyeleti szerv adatszolgáltatási kötelezettségek vonatkozó részeinek elkészítése

  Viszontbiztosítási elszámolások készítése

  Részvétel az aktuáriusi területet érintő informatikai fejlesztések specifikációjában, tesztelésében

  Termékfejlesztéshez kapcsolódó feladatok támogatása

  Aktuáriusi elemzések készítése

  Társosztályok aktuáriusi számításokkal való támogatása

Milyen pályázókat várunk?

  Felsőfokú szakirányú végzettség

  Releváns szakmai tapasztalat

  Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

  Magas szintű Excel ismeret

  Analitikus szemlélet

  Precíz, pontos munkavégzés

  Jó problémamegoldó képesség

  munkavégzésre való készség

  Előnyt jelent: VBA, SQL ismerete, valamit Szolvencia II tapasztalat, illetve a tárgyalóképes angoltudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatat küldje el nekünk az alábbi űrlap segítségével.

Az állásra ezen űrlap kitöltésével jelentkezhet!

Új dokumentum feltöltése