> Főoldal | Karrier

Karrier

Senior IT Üzleti konzulens

Új kollégát keresünk Cloud Management csapatunkba.

Mit kínálunk?

  • Gyorsan fejlődő vállalat, stabil munkahely

  • Folyamatos tanulási lehetőség, izgalmas projektek

  • Támogató, közvetlen szakmai közeg, igazi csapatmunka, családias légkör

  • Versenyképes, több elemű juttatási csomag, egyéni teljesítményed jól látható módon járul hozzá a céges eredményekhez

Milyen feladatok várnak rád?

  • A Biztosítási Portfólió kezelő Rendszer, Ügyfél Portál, Központi Dokumentum Tár, Online Ajánlat kezelő Rendszer WEB szervizek menedzselése

  • ügyfélportál és honlap fejlesztési munkák támogatása s ezen rendszerek napi üzemeltetésének támogatása

  • A fejlesztésben résztvevő külsős fejlesztők koordinálása, a projektek státuszának folyamatos felügyelete.

  • A folyamatokhoz tesztesetek összeállítása, tesztelések elvégzése az igénybejelentő területtel együttműködve

  • Adatbázisok felügyelete, robusztusságuk növelése, Rendelkezésre állás/performancia fokozás

  • Felhasználói támogatás

  • Konzultáció, kapcsolattartás a szakterületekkel, külső beszállítókkal

  • Senior munkatársként feladatod lesz a csoportra vonatkozó tevékenységek és határidők koordinálása, jelentés az informatikai veze

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (műszaki egyetem vagy főiskola, gazdasági informatikus)

  • Ismered a webes technológiákat

  • Adatbázis kezelés, DB menedzselés, MS SQL tapasztalatod van

  • Beszállítói kapcsolattartási tapasztalat

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudásod van

További előnyt jelent:

  • Informatikai üzemeltetési gyakorlat min. 3-5 év (Microsoft, Linux nagyvállalati környezetben)

  • IT projektvezetési tapasztalatok, agilis gondolkodásmód

Amenniyben felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezésedet az alábbi űrlapon keresztül várjuk:

Az állásra ezen űrlap kitöltésével jelentkezhet!

Új dokumentum feltöltése