A CIG Pannónia Biztosító

új munkatársakat keres

Adminisztrációs feladatkörbe

III. ker. Flórián téri irodaházunkba.

Mit kínálunk?

  • Innovatív, gyorsan fejlődő, stabil vállalati hátteret
  • Folyamatos szakmai fejlődést, professzionális együttműködést egy vidám csapatban
  • Támogató, közvetlen szakmai közeget
  • Versenyképes, több elemű juttatási csomagot
  • Pörgős hétköznapokat

Milyen feladatok várnak az új kollégáinkra?

  • Szerződéssel kapcsolatos tranzakciók menedzselése
  • Szerződés módosítások nyilvántartása, kezelése, végrehajtása
  • Riportok készítése
  • Dokumentumok érkeztetése, rögzítése a nyilvántartó rendszerben

Téged várunk, ha...

  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Van 1-2 év vagyon és felelősség biztosítási adminisztrációs területen szerzett munka tapasztalatod
  • Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre
  • Jól tűröd a monotóniát
  • Megbízható Word, Excel tudással rendelkezel
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzésről vagy híres
  • Ügyfél- és szolgáltatás-orientált szemléletű vagy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, pályázatodat az alábbi címre várjuk: toborzas[AT]cig.eu

Maximum 4db fájl tölthető fel, melyek darabonként maximum 4Mb méretűek lehetnek.

Az alábbi fájl kiterjesztések engedélyezettek: .doc, .docx, .pdf

Maximum {{fileUploadConfiguration.maximumFilesCount}} fájl feltöltése a megengedett!
Legalább {{fileUploadConfiguration.minimumRequiredFilesCount}} fájl feltöltése kötelező!
Kérjük, pipálja be a "Nem vagyok robot" jelölőnégyzetet!
A szolgáltatás nem elérhető, kérjük később próbálkozzon újra!