Ajánlatkezelő munkatárs

A CIG Pannónia Biztosító új kollégát keres ajánlatkezelő munkatárs pozícióba, III. ker. Flórián téri irodaházába

Mit kínálunk?

  • Innovatív, gyorsan fejlődő, stabil vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Támogató, közvetlen szakmai közeg, igazi csapatmunka
  • Versenyképes, több elemű juttatási csomag

Milyen feladatok várnak az új kollégáinkra?

  • Befektetési életbiztosítások és tradicionális életbiztosítások ajánlatkezelési folyamatainak lebonyolítása
  • Adminisztrációs feladatokkal kapcsolatos fejlesztések tesztelésében való részvétel
  • Kapcsolattartás az adminisztráció többi csoportjával és az értékesítés támogatással

Milyen pályázókat várunk?

  • Legalább középfokú végzettség, diplomások előnyben
  • Ideálisan 1-2 év munkatapasztalat releváns területen vagy irodai, adminisztratív munkakörben
  • Megbízható Word, Excel tudás
  • Önálló, precíz munkavégzés

Maximum 4db fájl tölthető fel, melyek darabonként maximum 4Mb méretűek lehetnek.

Az alábbi fájl kiterjesztések engedélyezettek: .doc, .docx, .pdf

Maximum {{fileUploadConfiguration.maximumFilesCount}} fájl feltöltése a megengedett!
Legalább {{fileUploadConfiguration.minimumRequiredFilesCount}} fájl feltöltése kötelező!
Kérjük, pipálja be a "Nem vagyok robot" jelölőnégyzetet!
A szolgáltatás nem elérhető, kérjük később próbálkozzon újra!