> Főoldal | Karrier

Karrier

Adminisztrációs munkatárs

pozícióba keressük új kollégánkat

III. ker. Flórián téri irodaházunkba.

Mit kínálunk?

  Innovatív, gyorsan fejlődő, stabil vállalati háttér

  Folyamatos szakmai fejlődés, professzionális együttműködés

  Támogató, közvetlen szakmai közeg, igazi csapatmunka

  Versenyképes, több elemű juttatási csomag

Milyen feladatok várnak az új kollégáinkra?

  Szerződés módosítások nyilvántartása, kezelése, végrehajtása

  Szerződéssel kapcsolatos tranzakciók nyilvántartása, végrehajtása

  Módosításokkal, tranzakciókkal kapcsolatos kimutatások, riportok készítése

  Dokumentumok érkeztetése, rögzítése a nyilvántartó rendszerben

Milyen pályázókat várunk?

  Legalább középfokú végzettség, diplomások előnyben

  Ideálisan 1-2 év munkatapasztalat irodai, adminisztratív munkakörben, de pályakezdők jelentkezését is szívesen látjuk

  Megbízható Word, Excel tudás

  Önálló, precíz, gyors munkavégzés

  Ügyfél- és szolgáltatás-orientált szemlélet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázni a lenti űrlap segítségével tud.

Az állásra ezen űrlap kitöltésével jelentkezhet!

Új dokumentum feltöltése