Ügyféltámogatási referens

A CIG Pannónia Biztosító ügyféltámogatási referens feladatkörbe új munkatársakat keres, III. ker. Flórián téri irodaházába

Mit kínálunk?

  • Stabil, hosszútávú munkahelyet;
  • Kiszámítható munkaidőt;
  • Folyamatos szakmai fejlődést profi csapatunk tagjaként;
  • Támogató, közvetlen munkatársakat, igazi csapatmunkát;
  • Versenyképes, több elemű juttatási csomagot, előrelépési lehetőséggel.

Milyen feladatok várnak az új kollégáinkra?

  • Amivel nem kell foglalkoznod, az az értékesítés. Ezt a tevékenységet szervezetünk profi értékesítési csapatai látják el.
  • Az ügyfeleket teljes körűen fogod kiszolgálni, érkezzen a megkeresés akár telefonon, személyesen, e-mailen, vagy postai úton.
  • Nincs olyan, amire nem létezik megoldás, ezért a Te feladatod lesz az ügyfelek kérdéseit, kéréseit saját hatáskörben megválaszolni.
  • Amennyiben szükséges, a társterületekkel együtt fogod kidolgozni az ügyfél és a vállalat számára legmegfelelőbb megoldásokat.
  • Az idő múlásával a szakmai fejlődéseddel párhuzamosan egyre összetettebb problémákat fogsz megoldani, egyre felelősségteljesebb feladatokat fogunk Rád bízni. Hosszú távon számítunk Rád. Felelősségteljes, odaadó profi munkád gyümölcseként 1 év elteltével előrelépési lehetőséget biztosítunk Neked az ügyfélszolgálat területén belül.

Milyen pályázókat várunk?

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel, diplomások előnyben;
  • Ügyfélkiszolgálási területen van már tapasztalatod, ha biztosítási tapasztalatod is van, az előnyt jelent;
  • Szívesen tanulsz új dolgokat;
  • Empatikusan, türelmesen, udvariasan kommunikálsz;
  • Igényes vagy a munkádra;
  • Innovatív gondolkodásmód, gyors tanulási készség és hatékony problémakezelés jellemez.

Maximum 4db fájl tölthető fel, melyek darabonként maximum 4Mb méretűek lehetnek.

Az alábbi fájl kiterjesztések engedélyezettek: .doc, .docx, .pdf

Maximum {{fileUploadConfiguration.maximumFilesCount}} fájl feltöltése a megengedett!
Legalább {{fileUploadConfiguration.minimumRequiredFilesCount}} fájl feltöltése kötelező!
Kérjük, pipálja be a "Nem vagyok robot" jelölőnégyzetet!
A szolgáltatás nem elérhető, kérjük később próbálkozzon újra!